Kolejna porażka do zera

Polski Cukier Muszynianka Muszyna przegrywa na własnym parkiecie z drugą drużyną Orlen Ligi, Impelem Wrocław 0:3 (21:25, 23:25, 22:25). MVP Katarzyna Konieczna.

Zawody sędziują panowie Fiutek Mariusz i Weiner Marcin

Od pierwszej piłki na parkiecie dominują przyjezdne 4:0, 5:2, 8:4. Trener Litwin prosi o czas. Widoczna przewaga wrocławianek 12:4 Cikiriz zmienia Wawrzyniak. Przegrywamy 12:18 po raz drugi trener Litwin sygnalizuje time out. 21;12 Aleksandrę Wójcik zmienia wracająca po długotrwałej kontuzji Anna Grejman. Poprawiamy trochę grę co zmusza trenera Solarewicza do dwukrotnego Time outu w krótkim okresie czasu. Od 12:21 do 21:25 koniec seta.

W drugim secie to gospodynie zdobywają pierwsze punkty, by bardzo szybko zmarnotrawić przewagę 5:5. Utrzymuje się wyrównana gra punkty zdobywane na przemian 12;12. Grejman wchodzi za Wójcik 14:17. As Szabó 17:18 czas dla Wrocławia. Schodzi Szabó wchodzi Sosnowska. 20:19 drugi czas dla Marka Solarewicza. Zmiana powrotna Wójcik Grejman. W lepszym stylu ale przegrywamy po raz drugi 23:25.

Po dziesięciominutowej nadal lepiej prezentuje się Impel 6:3. Doprowadzamy do remisu 7:7. Trzy punkty serią 10:8. Prowadzimy 15:13 za Wójcik tradycyjne Grejman. Czas dla przyjezdnych 18:14. Zmiana powrotna Grejman Wójcik 20:16. Czas dla zespołu z Muszyny. Rozpędzone wrocławianki doganiają wynik i zaczynają ucieczkę 22:21. Tak jak w secie poprzednim psujemy zagrywkę w końcówce i przegrywamy 22:25

Polski Cukier Muszynianka:
Magdalena Szabó, Maja Savić,Anna grejman, Magdalena Wawrzyniak, Agnieszka Rabka, Natasa Cikiriz, Justyna Sosnowska, Aleksandra Wójcik, Koleta Łyszkiewicz,, Dorota Medyńska, Dorota Wilk, Marina Cvetanović, Tanja Sredić.

Impel Wrocław:
Andrea Kossanyiova, Monika Ptak, Katarzyna Konieczna, Agnieszka Kąkolewska, Barbara Cembrzyńska, Joanna Kaczor, Agata Sawicka, Izabela Bałucka, Micha Hancock, Adrianna Wysocka, Natalia Mędrzyk, Magdalena Stasiak, Megan Courtney,.

2017-02-19 16:19:23

13.11Kraków3:1