Auto Special i MKS Muszyna S.A. rozpoczynają współpracę

W nadchodzącym sezonie 2017/2018 zawodniczki i kierownictwo Polskiego Cukru Muszynianki Muszyna będzie korzystać z samochodów marki Volskwagen, przekazanych do użytkowania przez nowego Sponsora firmę Auto Special z Krakowa.

W dniu 3 października w siedzibie Auto Special w Krakowie Dyrektor Sprzedaży – Krzysztof Mikołajek oficjalnie przekazał zawodniczkom i przedstawicielom klubu kluczyki do nowych samochodów marki Volskwagen Golf.

To wspaniałe, że tak uznana firma jak Auto Special zdecydowała się na rozpoczęcie współpracy z naszym klubem. Mamy nadzieję, że będzie to owocne współdziałanie, które przyniesie obustronne profity. Jestem przekonany, że teraz „dojedziemy” jeszcze dalej – razem z firmą Auto Special – komentuje rozpoczęcie współpracy Prezes Zarządu Małopolskiego Klubu Siatkówki Muszyna S.A. Grzegorz Jeżowski.

Firma Auto Special rozpoczęła swoją działalność w branży motoryzacyjnej w roku 1992. Od 1995 jesteśmy partnerem Generalnego Importera samochodów marki Volkswagen i Audi

Początkowo nasz salon zlokalizowany był w Krakowie przy ul. Armii Krajowej . W roku 1999 oddaliśmy do użytkowania zrealizowany zgodnie ze standardami producenta salon Volkswagena w Nowym Sączu . Potrzeba podnoszenia jakości obsługi i sprostania rosnącym wymaganiom stworzyła podobne wyzwanie na obszarze Krakowa . Dlatego też w roku 2006 oddaliśmy dla naszych klientów dwa nowoczesne obiekty dla Volkswagena i Audi w Krakowie-Modlniczce .

W ramach rozwoju firma Auto Special w roku 2013 uruchomiliśmy kolejny Oddział w Warszawie, działający jako dealer Volkswagena oraz Partner Serwisowy Audi i Skoda.

W 2015 roku zostało uruchomione specjalistyczne Centrum Napraw Powypadkowych wraz ze Stacją Kontroli Pojazdów z siedzibą w Krakowie-Modlniczce .

Źródło: mksmuszynianka.com

2017-10-03 18:31:27