Przegrany premierowy mecz w Muszyńskiej hali

Nie popisały się siatkarki Muszynianki w drugiej kolejce rozgrywek LSK. Przed własna publicznością. Polski Cukier Muszynianka Muszyna, przegrywa z ŁKS Commercecon Łódź 2:3 (26:24, 11:25, 17:25, 25:23, 8:15). Najlepszą zawodniczką wybrana została Katarzyna sielicka.

Sezon 2017/18 rozpoczynamy straty punktu. Przyjezdne uciekają na 4:2. Doganiamy na 4:4. Wyrównana gra po obu stronach siatki jednak muszynianki muszą gonić wynik 8:9, 9:10. Nie dopuszczają jednak do większej przewagi jak trzy oczka. Pierwsza kiwka Radenković 13:14. Naprzemiennie zdobywane punkty od 9:11 do 13:15. Doprowadzamy do remisu 15:15, 16:16, 17:17. Pierwsze prowadzenie w tym meczu 18:17. Nie utrzymujemy przewagi i znowu łodzianki prowadzą 19:18. @1:20 dla gospodyń rozpoczynamy ostatnią fazę seta. Trener Masek prosi o przerwę. Teraz tracimy punkty 21:22 przerwę sygnalizuje trener mineralnych. seria punktowa LKS 23:21. Radenkovic zagrywa w siatkę, piłka setowa przeciwniczek, czas dla Muszyny. Atak savic i będziemy grać na przewagi. Wójcik punkt z zagrywki i dla nas piłka setowa. Czas dla Commercecon. Zablokowana Bidas. Wygrywamy 26:24
I tak jak w pierwszym secie pierwszy punkt dla przyjezdnych. Seria punktowa gości i na tablicy wyników 5:0. Bogdan Serwiński przerywa grę. Przerywamy serię na zagrywce wójcik i punkt z zagrywki 2:5. Blok Savic 3:5. Kolejna seria rywalek 9:3. Po raz drugi czas dla uzdrowiskowych. Zmiana w zespole z Muszyny. Do odrobienia osiem punktów 3:11. Straty nie do dorobienia 8:19. Całkowity zastój w szeregach muszynianek. Przegrywamy w tym secie do 11.
Po przerwie rozpoczyna Katarzyna Sielicka. Atak po linii Oli Wójcik 1:1. Punkt z zagrywki Bidas przegrywamy już 3:6. Mamy punkt kontaktowy po błędzie rywalek 6:7. Skuteczny blok na Kowalińskiej 7:8. Skorupa zmienia na zagrywce Kwiatkowską. 9:13 czas dla trenera Polskiego Cukru. I tak jak w poprzednim secie rywalki niebezpiecznie zwiększają przewagę 11:17. Dwudziesty punkt łodzianek teraz bezpośrednio z zagrywki. 15:22 kolejna przerwa dla zespołu gospodyń. po reprymendzie trenera zdobywamy zaledwie dwie piłki 17:22. Piłka setowa dla łodzianek. Zablokowana kowalińska, gramy dalej. Atak Bidas kończy set 25:17.
Rozpoczynamy czwartą odsłonę. Czy uda się doprowadzić do tie breaka? Tradycyjnie pierwszą piłkę wygrywają przyjezdne. Naprzemiennie zdobywane punkty 5:5. 6:8 przerwa na żądanie dla Muszynianki. Błąd po błędzie 6:10. Brzóska z drugiej linii przerywa serię gości 7:10. Punkt z zagrywki Danicy 10:12. Brzóska przebija blok 13:14, czas dla Łodzi. Kiwa Bociek , na tablicy wyników 15:16. Mamy remis 16:16. As serwisowy Brzóski 17:16. Po raz drugi Ola Wójcik atakuje 19:19. Bociek obija blok 20:20. Savić ze środka 21:20. Czas dla trenera Maska. Savic zagrywa w aut 23:23, przerwa dla mineralnych. piłka setowa dla naszego zespołu. Przyjezdne atakują w aut 25:23. Jednak będzie piąty set.
Rozpoczynamy decydujący rozgrywkę. Zagrywa danica Radenković. Łodzianki wygrywają cztery kolejne piłki. Bogdan Serwiński natychmiast przerywa grę. Karakasheva zmienia Brzóskę. Przerywamy serie rywalek. Przewaga staje się nie do odrobienia. jeszcze przed zmiana boisk trener Muszynianki prosi o przerwę. Zmieniamy połowy z zasobem jednego punktu. Podwójna zmiana w drużynie Bogdana Serwińskiego. Żółta kartka dla trenera Łodzi. 7:11 przerwa 30 sekund dla przyjezdnych. Przegrywamy piąty set 8:15 o cały mecz 2:3.

Roksana Brzóska, Małgorzata Śmieszek, Maja Savić, Aleksandra Wójcik, Karolina Portalska, Patrycja Flakus, Danica Radenković, Małgorzata Lis, Monika Bociek, Paulina Bałdyga, Dorota Medyńska, Maria Karakasheva.

ŁKS Commercecon Łódź

Izabella Szyjka,Ewa Kwiatkowska, Małgorzata Skorupa, Regiane Bidas, Julita Rafałko, Dominika Mras, Agata Wawrzyńczyk, Katarzyna Sielicka, Deja McClendon, Lucie Muhlsteinova, Izabela Kowalińska, Krystyna Strasz, Zuzanna Efimienko-Młotkowska.

2017-10-22 22:15:09

15.1218.00BielskoLSK/w