strona główna

Wygrywamy za trzy punkty, z tyłu na zero

Po raz pierwszy w sezonie 2017/18 Polski Cukier Muszynianka Muszyna wygrywa za trzy punkty. POLI Budowlani Toruń przegrywa w Muszynie 0:3 (16:25, 16:25, 13:25). Statuetkę MVP odebrała Maja Savić.

Mecz rozpoczyna zespół gości i zdobywa blokiem pierwszy punkt. Przyjezdne utrzymują niewielką przewagę 5:3. Zatrzymana Ściurka 9:8. Po raz pierwszy w tym secie muszynianki odskakują na cztery punkty, trener Vettori prosi o czas. Przyjezdne zdobywają punkt z zagrywki Marty Wójcik 14:16. Czas dla Polskiego Cukru. Maja Savić zagrywa punktowo 19:14. Nicola Vettori po raz drugi przerywa grę. Doskonale atakują gospodynie 21:14. Pierwsza piłka setowa 24:16. Udany blok kończy set 25:16.

Set numer dwa zaczynamy punktowym blokiem. Wyrównana walka do stanu 3:3. Na zagrywkę wchodzi Maja Savic i robi się 7:3. Trener POLI sygnalizuje time out. Seria punktowa Budowlanych 8:8. Czas dla miejscowych. As serwisowy torunianek 10:8. Savic blokuje na tablicy świetlnej 11:11. Od 13:13 do 16:13, trener Vettori przerywa grę. Doskonale zagrywa ola Wójcik 19:13. Przyjezdne atakując po skosie przerywają serię. Małgorzata Śmieszek po skosie kończy set 25:16

Wracamy na parkiet na trzecią odsłonę. Zatrzymana Savić 3:3. Małopolanki utrzymują przewagę 10:7. 11:7 czas dla trenera Budowlanych. Trwa seria punktowa podopiecznych trenera Serwińskiego 13:7 drugi czas dla przyjezdnych. Punkt z zagrywki Śmieszek. Ściurka przebija podwójny blok przerywając serię 15:8. Na zagrywkę wchodzi Maja Savić i punkt z zagrywki 19:10. Tego już się nie da przegrać 22:12. Piłka meczowa 24:12. Ola Wójcik mocno uderza kończąc set 25:13 i mecz 3:0