strona główna

Kiepski prezent na Święta i Nowy Rok

Siatkarski 2017 rok, w Lidze Siatkówki Kobiet, zakończyły zespoły Polskiego Cukru i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Polski Cukier Muszynianka Muszyna, przegrał przed własna publicznością z piętro niżej notowanym, KSZO Ostrowiec 2:3 (22:25, 25:16, 25:20, 16:25, 10:15). Najlepsza siatkarką została Natalia Skrzypkowska

Zdecydowane prowadzenie dla zespołu gospodyń 6:2. Rywalki doganiają wynik 8:8. Wyrównała się gra w połowie seta 12:11. As Skrzypkowskiej 12:12. Naprzemiennie zdobywane punkty 15:15. Zmiana w zespole z Muszyny Brzóska zmienia Karakashevą. Dwa kolejno zdobyte punkty KSZO 18:16 Bogdan Serwiński prosi o czas. Atak Łyszkiewicz daje przyjezdnym piłkę setową. Czas dla Polskiego Cukru. Kiwa Brzóska broniąc piłkę setowa. Koniec seta. Przegrywamy 22:25.
Myli się w przyjęciu Aleksandra Wójcik, trzeci punkt z rzędu 4:6 i przerwa na życzenie dla Muszyny. Coraz więcej błędów po naszej stronie. Ola Wójcik obija blok, piłka w aucie 10:10. Wygrywamy kolejną długą rozgrywkę 16:14. Czas dla Adama Grabowskiego. Pięć oczek przewagi muszynianek 21:16 druga przerwa dla Ostrowca. Przy bardzo dobrej zagrywce Śmieszek zdobywamy kolejno sześć punktów i kończymy drugi set 25:16.
Szybko rozpoczynamy trzecią odsłonę 5:1, time out dla przyjezdnych. Zdecydowanie poprawiły grę podopieczne trenera Serwińskiego 10:3, druga przerwa na życzenie Adama Grabowskiego. Trzy kolejno dodane punkty KSZO Bogdan Serwiński sygnalizuje czas dla swojego zespołu. Utrzymujemy bezpieczną przewagę 19:12. Ostrowianki odrabiają straty 20:23. Bociek obija blok piłka w aucie, mamy piłkę setową. Koniec seta 25:20
Po dwóch udanych setach średnio rozpoczynamy czwarty.1:3. Nadal trwa dobra passa Ostrowca 7:4 i time out la Muszyny. Punkt kontaktowy Polskiego Cukru 12:13 czas dla KSZO. Ponownie tracimy serią punkty 12:16 druga przerwa dla Bogdana Serwińskiego. Karakasheva zmienia Brzóskę. Całkowicie przestały grać Muszynianki 12:19. Za Radekoc=vic wchodzi Bałdyga. Autowa zagrywka kończy siedmiopunktowa serię. Ten set juz nie o wygrania o zwycięstwie zadecyduje tie break. Przegrywamy 16:25.
Za ciosem idzie Ostrowiec 2:0. Na tablicy wyników 2:5 Bogdan Serwiński sygnalizuje przerwę na życzenie. Tracimy dystans do rywalek 3:7 kolejna przerwa na żądanie. Poprawiły nieco grę w końcówce seta nasze siatkarki. Przegrywamy jednak 10:15 i cały mecz 2:3.