Kiepski prezent na Święta i Nowy Rok

Siatkarski 2017 rok, w Lidze Siatkówki Kobiet, zakończyły zespoły Polskiego Cukru i KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Polski Cukier Muszynianka Muszyna, przegrał przed własna publicznością z piętro niżej notowanym, KSZO Ostrowiec 2:3 (22:25, 25:16, 25:20, 16:25, 10:15). Najlepsza siatkarką została Natalia Skrzypkowska

Zdecydowane prowadzenie dla zespołu gospodyń 6:2. Rywalki doganiają wynik 8:8. Wyrównała się gra w połowie seta 12:11. As Skrzypkowskiej 12:12. Naprzemiennie zdobywane punkty 15:15. Zmiana w zespole z Muszyny Brzóska zmienia Karakashevą. Dwa kolejno zdobyte punkty KSZO 18:16 Bogdan Serwiński prosi o czas. Atak Łyszkiewicz daje przyjezdnym piłkę setową. Czas dla Polskiego Cukru. Kiwa Brzóska broniąc piłkę setowa. Koniec seta. Przegrywamy 22:25.
Myli się w przyjęciu Aleksandra Wójcik, trzeci punkt z rzędu 4:6 i przerwa na życzenie dla Muszyny. Coraz więcej błędów po naszej stronie. Ola Wójcik obija blok, piłka w aucie 10:10. Wygrywamy kolejną długą rozgrywkę 16:14. Czas dla Adama Grabowskiego. Pięć oczek przewagi muszynianek 21:16 druga przerwa dla Ostrowca. Przy bardzo dobrej zagrywce Śmieszek zdobywamy kolejno sześć punktów i kończymy drugi set 25:16.
Szybko rozpoczynamy trzecią odsłonę 5:1, time out dla przyjezdnych. Zdecydowanie poprawiły grę podopieczne trenera Serwińskiego 10:3, druga przerwa na życzenie Adama Grabowskiego. Trzy kolejno dodane punkty KSZO Bogdan Serwiński sygnalizuje czas dla swojego zespołu. Utrzymujemy bezpieczną przewagę 19:12. Ostrowianki odrabiają straty 20:23. Bociek obija blok piłka w aucie, mamy piłkę setową. Koniec seta 25:20
Po dwóch udanych setach średnio rozpoczynamy czwarty.1:3. Nadal trwa dobra passa Ostrowca 7:4 i time out la Muszyny. Punkt kontaktowy Polskiego Cukru 12:13 czas dla KSZO. Ponownie tracimy serią punkty 12:16 druga przerwa dla Bogdana Serwińskiego. Karakasheva zmienia Brzóskę. Całkowicie przestały grać Muszynianki 12:19. Za Radekoc=vic wchodzi Bałdyga. Autowa zagrywka kończy siedmiopunktowa serię. Ten set juz nie o wygrania o zwycięstwie zadecyduje tie break. Przegrywamy 16:25.
Za ciosem idzie Ostrowiec 2:0. Na tablicy wyników 2:5 Bogdan Serwiński sygnalizuje przerwę na życzenie. Tracimy dystans do rywalek 3:7 kolejna przerwa na żądanie. Poprawiły nieco grę w końcówce seta nasze siatkarki. Przegrywamy jednak 10:15 i cały mecz 2:3.

Roksana Brzóska, Małgorzata Śmieszek, Maja Savić, Aleksandra Wójcik, Karolina Portalska, Patrycja Flakus, Danica Radenković, Małgorzata Lis, Monika Bociek, Paulina Bałdyga, Dorota Medyńska, Mariya Karakasheva.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Katarzyna Szalankiewicz, Justyna Wojtowicz, Paulina Stroiwąs, Anna Miros, Natalia Skrzypkowska, Magdalena Soter, Koleta Łyszkiewicz, Volha Pauliukouskaya, Joanna Ciesielczyk, Alicja Markiewicz, Agnieszka Rabka.

2017-12-20 19:08:16

26.03Bielsko-B 2:3