Z przegraną za trzy w Nowy Rok

2018 rok, zespół Polskiego Cukru rozpoczął porażka za trzy punkty z Developres SkyRes Rzeszów. Muszynianka przegrała wyjazdowe spotkanie 0:3 (24:26, 15:25, 18:25). Mecz sędziowali panowie, Sikora Bogumił i Cyran Janusz.

Bardzo dobrze rozpoczęły mineralne zmuszając rywalki do błędów 4-0. Utrzymujemy czteropunktową przewagę 10:6. Rzeszowianki popełniają kolejny błąd 12:7 trener Lorenzo Micelli prosi o czas. Skuteczny atak Adeli Helić 20:16, po raz drugi przerwa dla naszego zespołu. Skuteczniej zaczynają gospodynie doprowadzając do pierwszego w tym secie remisu 23:23. Więcej zimnej krwi zachowały zawodniczki Developresu kończąc set na przewagi 26:24.

Druga partia zdecydowanie na korzyść zespołu z Rzeszowa który zachował prowadzenie od pierwszej piłki wygrywając do 15.

Idąc za ciosem podopieczne Lorenzo Micellego wygrywają zdecydowanie czwartą odsłonę do 18 i po niespełna 1 godz. 30 min. kończą mecz 3:0.

Roksana Brzóska, Małgorzata Śmieszek, Maja Savić, Aleksandra Wójcik, Karolina Portalska, Patrycja Flakus, Danica Radenković, Małgorzata Lis, Monika Bociek, Paulina Bałdyga, Dorota Medyńska, Mariya Karakasheva.

Developres SkyRes Rzeszów

Helene Rousseaux, Monika Ptak, Natalia Gajewska, Magdalena Hawryła, Katarzyna Żabińska, Ewa Żak, Anna Kaczmar, Agata Sawicka, Adela Helić, Kamila Ganszczyk, Agnieszka Rabka, Klaudia Kaczorowska, Julia Andruszko, Lucyna Borek, Pola Nowakowska, Jelena Blagojević.

2018-01-06 18:24:40

26.03Bielsko-B 2:3