strona główna

Z przegraną za trzy w Nowy Rok

2018 rok, zespół Polskiego Cukru rozpoczął porażka za trzy punkty z Developres SkyRes Rzeszów. Muszynianka przegrała wyjazdowe spotkanie 0:3 (24:26, 15:25, 18:25). Mecz sędziowali panowie, Sikora Bogumił i Cyran Janusz.

Bardzo dobrze rozpoczęły mineralne zmuszając rywalki do błędów 4-0. Utrzymujemy czteropunktową przewagę 10:6. Rzeszowianki popełniają kolejny błąd 12:7 trener Lorenzo Micelli prosi o czas. Skuteczny atak Adeli Helić 20:16, po raz drugi przerwa dla naszego zespołu. Skuteczniej zaczynają gospodynie doprowadzając do pierwszego w tym secie remisu 23:23. Więcej zimnej krwi zachowały zawodniczki Developresu kończąc set na przewagi 26:24.

Druga partia zdecydowanie na korzyść zespołu z Rzeszowa który zachował prowadzenie od pierwszej piłki wygrywając do 15.

Idąc za ciosem podopieczne Lorenzo Micellego wygrywają zdecydowanie czwartą odsłonę do 18 i po niespełna 1 godz. 30 min. kończą mecz 3:0.