strona główna

Zwycięstwem z “czerwoną latarnią” otwieramy drugą rundę rozgrywek

Polski Cukier Muszynianka wygrywa z MKS Dąbrowa Górnicza mecz otwierający rundę rewanżową 3:0 (25:13, 25:19, 25:19) MVP spotkania została Roksana Brzóska
Wyrównany początek meczu. Punkty dodawane naprzemiennie. Kolejna część seta 6:1 dla mineralnych i na tablicy świetlnej 9:4. Czas dla Andrzeja Stelmacha. Utrzymujemy sześciopunktową przewagę 13:7, 15:9. Time out dla Dąbrowy 17:10. Po przerwie dopisujemy kolejne punkty 20:10. Piłka setowa 24:13. Koniec seta, po osiemnastu minutach wygrywamy 25:13.
Od pierwszych piłek podopieczne Bogdana Serwińskiego zyskują przewagę 4:1, którą natychmiast marnotrawią 4:5. Pierwsze prowadzenie gości. Szybka reakcja zawodniczek z Muszyny, które ponownie obejmują prowadzenie 7:6. Kolejny remis 9:9. Trzy zdobyte serią punkty Polskiego Cukru i Andrzej Stelmach przerywa grę. Nadal punktujemy i powiększamy dzielący dystans 16:10. Po raz drugi trener MKS sygnalizuje przerwę 18:13. Rozpoczynamy ostatnią fazę seta od stanu 20:14. Dobra seria Dąbrowianek 23:19, Bogdan Serwiński zgłasza po raz pierwszy w dzisiejszych zawodach przerwę. Wygrywamy dwie kolejne piłki i kończymy set 25:19.
I ponownie wyrównana gra na parkiecie. Naprzemiennie zdobywane punkty 2:2, 5:5.
Trzy kolejne oczka dla uzdrowiskowych 8:5 i czas dla zagłębianek. Wzrasta przewaga Polskiego Cukru 15:7. Po raz kolejny time out dla przyjezdnych. Po przerwie punktuja dąbrowianki. Raczej nie ma zagrożenia w tym secie 18:9. Zmniejszają rywalki dystans do pięciu punktów 22:17. Piłka meczowa 24:18 dla muszynianek. Kończymy trzeci set 25:19.