strona główna

Mistrzynie Polski poza zasięgiem Polskiego Cukru Muszynianki

W meczu rewanżowym, drugiej kolejki, rozgrywek LSK Polski Cukier Muszynianka Muszyna przegrał z Chemikiem Police 1:3 (25:21, 14:25, 13:25, 16:25).

Od pierwszej piłki prowadzi Polski Cukier 4:1. Chemiczki doprowadzają do remisu 4:4. I znowu odskakujemy 7:4. Mistrzynie Polski ponownie odrabiają straty i obejmują prowadzenie 11:7. I jak wahadło wynik powraca na remis 11:11.
12:11 czas dla Jakuba Głuszaka. Nie widać różnicy poziomu gry. Polski Cukier Muszyna znowu prowadzi 16:13. Która z drużyn zachowa więcej spokoju w końcówce? 19:16 po raz drugi trener chemika prosi o przerwę. Cztery oczka przewagi gospodyń 21:17. Zmiana w teamie z Polic, Busa za Smarzek. Dwa punkty Chemika, czas dla Bogdana Serwińskiego. Mamy cztery piłki setowe. Kolejne zmiany u przyjezdnych Mirković za Holston. Skuteczny atak Radenković, wygrywamy w pierwszym secie 25:1.
Rozpoczynamy set numer dwa. Ostro rozpoczynają rywalki 4:0, Czas dla trenera Muszyny. Utrzymuje się przewaga chemiczek 6:3, 9:6. Mamy punkt kontaktowy 8:9. Niestety przeciwniczki ponownie uciekają 8:12. Czas dla Bogdana Serwińskiego. Seria punktowa podopiecznych Jakuba Głuszaka 16:8. Zwiększa się dystans pomiędzy zespołami 19:9. Wójcik po prostej przerywa serię rywalek, by po chwili stracić punkt psując zagrywkę. Flakus zmienia Radenković a Bałdyga, Bociek. Wysoko przegrywamy drugi akt 14:25.
Pierwsze piłki dla przeciwniczek 2:0. Na tablicy wyników remis 3:3. Naprzemiennie zdobywane piłki 5:5. Chemiczki uciekają 9:6. Przerwa dla Bogdana Serwińskiego. Karakasheva wchodzi za Brzóskę. Serią zdobywane punkty Policzanek 13:7. Tracimy dalsze punkty i kolejna zmiana Bałdyga za Radenković. Osiem punktów straty time out dla Polskiego Cukru Muszyna. Przeciwniczki dopisują dwa punkty i powrotne zmiany dokonuje trener Serwiński, schodzi Karakasheva wchodzi Brzóska. Zapowiada się kolejna wysoka przegrana w secie. Odrabiamy serią trzy punkty 13:20, czas dla Chemika. Po przerwie przyjezdne wygrywają pięć piłek, trzy blokiem. dwie atakiem, tym samym kończą set 25:13
Czwarta, najprawdopodobniej ostatnia rozgrywka. Za ciosem poszły podopieczne Jakuba Głuszaka 5:1. Czas dla Muszyny. Nie tracą dystansu mineralne 6:10. I znowu seria przyjezdnych 6:12. Czas dla gospodyń. Zatrzymały się muszynianki na cyfrze 9 i tracą kolejne punkty 9:17. Niestety sporo jeszcze brakuje naszym zawodniczkom w porównaniu z wiceliderkami rozgrywek. Przegrywamy 16:25 i cały mecz 1:3.