strona główna

Wygrywamy z Pałacem Bydgoszcz

W kratkę grają siatkarki Polskiego Cukru Muszynianka Muszyna. Po przegranej w Pile, wygrywamy z Pałacem Bydgoszcz 3:1 (21:25, 25:19, 25:13, 25:17). Najlepszą zawodniczką meczu została Małgorzata Śmieszek.

Zawody rozpoczynają przyjezdne. Punkty zdobywane naprzemiennie punkt za punkt. Do stanu 17:17 żadnej z drużyn nie udało się odskoczyć dalej jak jeden punkt, kiedy to bydgoszczanki zdobywają po kolei cztery piłki i uciekają na trzy punkty 20:17 Natychmiast Bogdan Serwiński prosi o przerwę. Następne dwa oczka dla mineralnych. Rywalki utrzymują przewagę 23:20, po raz drugi trener Muszynianki sygnalizuje time out. Przegrywamy pierwszą odsłonę 21:25.

Podobnie rozpoczyna się set numer dwa 4:4. Dwa oczka dopisują przeciwniczki 6:4, przerwa na życzenie dla trenera Muszynianki. Pierwsze zmiany dokonuje Bogdan Serwiński. 6:9 ponownie przerwa dla zespołu gospodarzy. Tracimy kolejne piłki 8:13, 9:15. Z lego skrzydła Wójcik 10:15. As serwisowy Karakashewej 13:16 czas dla trenera Piotra Makowskiego. Skuteczny blok na środku Maji Savić 16:18. Kolejna piłka wygrana przez Maję i mamy punkt kontaktowy 17:18. Punkt z zagrywki Radenković. Świetna seria zagrywek Danicy Radenkovic 22:18. Blok Maji Savić kończy drugą odsłonę 25:19.

Blok, aut i pierwszy punkt pałacanek. Dwa punkty przewagi przyjezdnych natychmiast zlikwidowane przez Polski cukier. Poprawiły grę miejscowe i prowadzą już 9:5. Przerwana skuteczność siatkarek z Muszyny zagrywka w aut 12:5 Dopisujemy dalsze trzy oczka, przerwa dla Bydgoszczy. Bezskuteczne bydgoszczanki przegrywają już 7:19. Kończymy trzeci set 25:13.

Czwarta odsłona. Czy ostatnia? Rozpoczyna Radenković. Nie odpuszczają rywalki 5:2. Bogdan Serwiński sygnalizuje time out. Utrzymują dystans rywalki 8:6. Trzy zdobyte serią punkty przyjezdnych 12:8, przerwa na życzenie. Skuteczny blok Savić daje nam piłkę kontaktową 12:13. As serwisowy Savić i na tablicy wyników 15:15. Wychodzimy na prowadzenie 17:16. Przerwa dla trenera Makowskiego 18:16. Następne trzy piłki zdobyte po kolei 21:17 druga przerwa dla Pałacu.
Przy zagrywce Karakashewej zbliżamy się do końca seta i meczu 24:17. Atk w taśmę kończy mecz.