strona główna

Trzy punkty jadą do Muszyny

Siatkarki Polskiego Cukru Muszynianka Muszyna wygrywają z Legionovią w Legionowie 3:0 (25:15, 27:25:14).

Jako pierwsze punktują muszynianki 2:0. Gospodynie doganiają 2:2. Skutecznie Savić 4:2. Seria punktowa przyjezdnych 7:2 Czas dla Legionovii. Kolejna seria mineralnych 11:4, przerwana nieudaną zagrywką Savić. Naprzemiennie zdobywane punkty 14:7. I znowu zdobywane punkty po kolei i przewaga Polskiego Cukru już dwunastopunktowa 20:8. Pierwszy set wygrany przez przyjezdne 25:15.

Jak w zwierciadle przebiega początek drugiej odsłony. Gospodynie prowadzą 4:2. Mineralne zabierają się “do roboty”, poprawiają grę i wychodzą na przewagę 6:4. Czas dla trenera Piotra Olenderka. Ponownie przewaga gospodyń 9:7 i teraz o przerwę prosi Bogdan Serwiński. Zdobywamy punkt kontaktowy 9:10. Utrzymuje się jednopunktowa strata naszego zespołu 11:12. Pierwszy remis w tym secie 12:12. Pierwsze prowadzenie Małopolanek 14:13. Odskakujemy na dwa oczka, natychmiast trener Legionowa przerywa grę. Trzy punkty gospodyń 20:19. Końcową fazę seta rozpoczynamy od remisu 20:20.Gorąca zapowiada się końcówka 22:22. Mamy piłke setową 24:23. Będzie gra na przewagi 24:24, 25:25. Po trzech piłkach setowych wygrywamy 27:25.

Obejmujemy prowadzenie w trzecim akcie 5:1. O przerwę dla swojego zespołu prosi Piotr Olenderek. Jasek obija blok mineralnych drugi punkt dla gospodyń 2:5. Bociek zablokowana, minimalizują straty miejscowe 6:7. I znowu serią dodawane punkty pod napisem goście 11:6 time out dla Legionowa. Zwiększamy dystans nad Legionovią 14:7. Trzy punkty rywalek 12:16, Bogdan Serwiński przerywa grę. Wzięły sobie do serca uwagi trenera zawodniczki Polskiego Cukru i dopisują kolejne osiem punktów tym samym mamy piłkę setową. Miejscowe bronią dwie piłki jednak trzecia kończy set 25:14 i mecz 3:0