strona główna

Falstart Muszynianek w pierwszym meczu fazy Play-off

W pierwszym meczu, walki o siódme miejsce, w ramach rozgrywek play-off, siódmy w tabeli Polski Cukier Muszynianka Muszyna przegrywa z ósmym, BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0:3 (20:25, 25:27, 21:25). Rozgrywki toczą się do dwóch wygranych. Następny mecz w Bielsku 19 kwietnia i ewentualny trzeci 21 kwietnia w Muszynie.

Skutecznym atakiem rozpoczynają gospodynie. Punkt z zagrywki Różańskiej 4:4. Punkt za punkt 7:7. As serwisowy Muchy, Bielsko ucieka na dwa punkty 8:10. Kolejny punkt dla BKS, o czas prosi Bogdan Serwiński. Po czasie przerywamy serię Bielska n zagrywce Radenković i doganiamy rywalki 11:11. Trzy piłki Polskiego Cukru i znowu na tablicy wyników remis 15:15. Dwa oczka przewagi miejscowych 19:17, Tore Aleksandersen sygnalizuje time-out. Teraz Bielsko dopisuje trzy piłki 20:19 przerwa dla Muszyny. Która z drużyn okaże się lepsza w końcówce? Przy doskonałej zagrywce Emilii Muchy Bielsko nie daje szans, w ostatniej fazie 5:0 i wygrywają 25:20.

Tak jak w pierwszej odsłonie nieco lepiej zaczynają miejscowe. I tak jak w secie poprzednim 7:7. I od 8:8 do 8:11 i czas dla Polskiego Cukru. 8:13 Bałdyga zmienia Radenković. As serwisowy Sobolskiej 8:14 kolejna przerwa dla trenera z Muszyny. Mylą się przyjezdne , przerywamy serię punktową 9:15. Odrabiamy trzy z sześciu punktów 14:17 czas dla przyjezdnych. Myli się w zagrywce śmieszek 19:23. Sobolska ze środka 24:19. Jeszcze bałdyga zagrywa Asa 21:24. Bronimy cztery piłki setowe 23:24. Skuteczny blok Savić 24:24. Bielszczanki obijają nasz blok 27:25.

Maja savić zagrywa po taśmie 3:2. Znacząco poprawiły grę podopieczne Tore Aleksandersena 9:5, czas dla Polskiego Cukru. Kolejna seria punktowa BKS-u 13:7 i kolejna przerwa dla Bogdana Serwińskiego. Bardzo długą piłkę kończymy skutecznym blokiem Śmieszek 11:16. Tracimy do przeciwniczek już osiem punktów 12:20. Zagrywa Śmieszek dopisujemy trzy punkty 16:22 czas dla przyjezdnych. Kolejna długa piłka wygrana przez nasze zawodniczki 19:23 kolejny czas dla gości. Zagrywka w antenkę piłka meczowa. 21:25 koniec seta i 0:3.