strona główna

Trzykrotny nokdaun i MKS Muszyna przegrywa ostatni mecz

Polski Cukier Muszynianka Muszyna przegrywa z BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0:2 (20:25, 16:25, 22:25), tak więc drugi mecz okazał się ostatnim. Stauetkę MVP odebrała Olivia Różański.

Z “górnego C” rozpoczęły Bielszczanki zdobywając trzy punkty. Trzy błędy i mamy remis 3:3. Widać że Muszynianki nie przyjechały aby tylko zaliczyć spotkanie 5:3, 6:4. Dobrze jak na razie gramy blokiem 7:5. Nerwowość i seria błędów po obu stronach siatki. Skuteczny blok Oli Wójcik 12:8 o przerwę prosi Tore Aleksandersen. Emilia Mucha obija blok Muszynianki 10:13. Sobolska As serwisowy i gospodynie mają punkt kontaktowy 13:14. Dwa udane zagrania Muchy i na tablicy świetlnej 16:16. Kolejny punkt BKS-u 17:17 szkoleniowiec Muszynianki prosi o time-out. Zmiany w zespole Bielska Moskwa zmienia Grant. Bielszczanki rozpoczęły finisz 20:17, druga przerwa dla trenera Serwińskiego. Wykorzystuje drugą przerwę opiekun Bielska 22:20. Trzy punkty po kolei miejscowych kończą set numer jeden 25:20

Set rozpoczyna Bałdyga która weszła do składu za Radenković. Wyrównany początek z niewielką przewagą Małopolanek, 3:3, 6:6. Schodzi Śmieszek wchodzi Lis. Lis na początek atakuje w aut 7:8. Punktują serią przeciwniczki 10:7 czas dla Muszyny. Powiększają dystans miejscowe 13:7. Zmiana powrotna Lis - Śmieszek. 15:8 kolejną zmianę dokonuje Bogdan Serwiński za Bociek wchodzi Flakus, oraz Brzóska za Wójcik. 8:17 po raz drugi czas dla zespołu z Muszyny. Po niezłym początku 7:7 znacznie gorzej w drugiej części seta i przegrywamy 16:25.

Ponownie nieźle rozpoczęły podopieczne Bogdana Serwińskiego 4:2. Długa akcja zakończona skutecznym blokiem Bielszczanek 4:4. Wyrównany poziom z dwupunktową przewagą Gospodarzy 8:6, 10:8. Wzrasta przewaga BKS na 12:8 Bogdan Serwiński sygnalizuje Time-out i dokonuje zmiany Karakasheva za Wójcik. Błąd zagrywki Mancuso piłka kontaktowa uzdrowiskowych 14:15. Opiekun Muszynianki dokonuje podwójnej zmiany, schodzą Flakus i Bałdyga, wchodzą Radenkovic i Bociek. Kolejną partię sta przegrywamy 3:5 podwójna zmiana powrotna. 18:22 drugi czas dla Bogdana Serwińskiego. Jeszcze na wiwat Roksana Brzóska zagrywa Asa serwisowego. Nie udało się wygrać ani jednego seta, w trzecim przegrywamy 22:25 i cały mecz kończący sezon 2017/18 0:3. Tym samym lokujemy się na ósmym miejscu w tabeli.