Trzykrotny nokdaun i MKS Muszyna przegrywa ostatni mecz

Polski Cukier Muszynianka Muszyna przegrywa z BKS PROFI CREDIT Bielsko-Biała 0:2 (20:25, 16:25, 22:25), tak więc drugi mecz okazał się ostatnim. Stauetkę MVP odebrała Olivia Różański.

Z “górnego C” rozpoczęły Bielszczanki zdobywając trzy punkty. Trzy błędy i mamy remis 3:3. Widać że Muszynianki nie przyjechały aby tylko zaliczyć spotkanie 5:3, 6:4. Dobrze jak na razie gramy blokiem 7:5. Nerwowość i seria błędów po obu stronach siatki. Skuteczny blok Oli Wójcik 12:8 o przerwę prosi Tore Aleksandersen. Emilia Mucha obija blok Muszynianki 10:13. Sobolska As serwisowy i gospodynie mają punkt kontaktowy 13:14. Dwa udane zagrania Muchy i na tablicy świetlnej 16:16. Kolejny punkt BKS-u 17:17 szkoleniowiec Muszynianki prosi o time-out. Zmiany w zespole Bielska Moskwa zmienia Grant. Bielszczanki rozpoczęły finisz 20:17, druga przerwa dla trenera Serwińskiego. Wykorzystuje drugą przerwę opiekun Bielska 22:20. Trzy punkty po kolei miejscowych kończą set numer jeden 25:20

Set rozpoczyna Bałdyga która weszła do składu za Radenković. Wyrównany początek z niewielką przewagą Małopolanek, 3:3, 6:6. Schodzi Śmieszek wchodzi Lis. Lis na początek atakuje w aut 7:8. Punktują serią przeciwniczki 10:7 czas dla Muszyny. Powiększają dystans miejscowe 13:7. Zmiana powrotna Lis - Śmieszek. 15:8 kolejną zmianę dokonuje Bogdan Serwiński za Bociek wchodzi Flakus, oraz Brzóska za Wójcik. 8:17 po raz drugi czas dla zespołu z Muszyny. Po niezłym początku 7:7 znacznie gorzej w drugiej części seta i przegrywamy 16:25.

Ponownie nieźle rozpoczęły podopieczne Bogdana Serwińskiego 4:2. Długa akcja zakończona skutecznym blokiem Bielszczanek 4:4. Wyrównany poziom z dwupunktową przewagą Gospodarzy 8:6, 10:8. Wzrasta przewaga BKS na 12:8 Bogdan Serwiński sygnalizuje Time-out i dokonuje zmiany Karakasheva za Wójcik. Błąd zagrywki Mancuso piłka kontaktowa uzdrowiskowych 14:15. Opiekun Muszynianki dokonuje podwójnej zmiany, schodzą Flakus i Bałdyga, wchodzą Radenkovic i Bociek. Kolejną partię sta przegrywamy 3:5 podwójna zmiana powrotna. 18:22 drugi czas dla Bogdana Serwińskiego. Jeszcze na wiwat Roksana Brzóska zagrywa Asa serwisowego. Nie udało się wygrać ani jednego seta, w trzecim przegrywamy 22:25 i cały mecz kończący sezon 2017/18 0:3. Tym samym lokujemy się na ósmym miejscu w tabeli.

Roksana Brzóska, Małgorzata Śmieszek, Maja Savić, Aleksandra Wójcik, Karolina Portalska, Patrycja Flakus, Danica Radenković, Małgorzata Lis, Monika Bociek, Paulina Bałdyga, Dorota Medyńska, Maria Karakasheva.

BKS PROFI CREDIT Bielsko Biała

Barbara Zakościelna, Julia Nowicka, Olivia Różański, Aleksandra Jagieło, Kornelia Moskwa, Marlena Preśnielowicz, Nia Grant, Gina Mancuso, Izabela Lemańczyk, Martyna Świrad, Dominika Sobolska, Emilia Mucha, Aneta Wilczek,

2018-04-19 19:26:44

26.03Bielsko-B 2:3